İÇ DENETİM
Eylül 21, 2017, 01:34:14 am *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Aktivasyon mailiniz gelmediyse buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Control Solutions International Ankara ofisinde, "iç kontrol danışmanlık grubumuzda" görev alacak, tercihen iç denetim, iç kontrol ve/veya risk yönetimi alanlarında 5 yıl ve üzeri tecrübe sahibi, süreç yönetimi, analizi, iş akışları ve risk/kontrol matrisleri oluşturma konusunda yetkin, tercihen tam zamanlı veya "freelance" çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. İşe başlama tarihi 1 Mayıs 2013 olacaktır.

Daha önce kurumsal iç kontrol ve/veya risk yönetimi sistemi oluşturma projelerinde görev almış olmak tercih sebebidir.

Danışman Pozisyonu

Control Solutions International Ankara ofisinde, "iç kontrol danışmanlık grubumuzda" görev alacak, tercihen iç denetim, iç kontrol ve/veya risk yönetimi alanlarında 2 yıl ve üzeri tecrübe sahibi, süreç yönetimi, analizi, iş akışları ve risk/kontrol matrisleri oluşturma konusunda yetkin, tercihen tam zamanlı veya "freelance" çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. İşe başlama tarihi 1 Mayıs 2013 olacaktır.

Daha önce kurumsal iç kontrol ve/veya risk yönetimi sistemi oluşturma projelerinde görev almış olmak tercih sebebidir.

BAŞVURU İÇİN

Serap Polat

Adayların CV' lerini, 15 Nisan 2013 tarihine kadar spolat@controlsolutions.com adresine göndermeleri rica olunur.

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Denetim Evreni Denetim Alanı  (Okunma Sayısı 2720 defa)
mkduman
Newbie
*

Mustafa Kemal Duman

Üyelik Bilgileri WWW E-Posta
« : Ocak 06, 2015, 08:09:35 am »

http://icdenetim.erdogan.edu.tr/?page_id=206

http://uzunmusa.com/icdenetimdosyasi/Buyuksehir%20Belediyesi%20Denetim%20Evreni%20Ornek.xlsx
« Son Düzenleme: Ocak 06, 2015, 08:12:39 am Gönderen: mkduman » Logged

Ordu Büyükşehir Belediyesi İç Denetçi.
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Bu Sayfa 0.11 Saniyede 16 Sorgu ile Oluşturuldu